Libisemise vastased tallad L (nr40-44)
8,90 € sis. KM
Viljandi laos
Tarne 1-2 tööpäeva
Related products
-
Valutu karvaeemaldaja
Kiire ja lihtne moodus saada endale ideaalselt siledad sääred, bikiinipiirkond või käed. Toode on usb laetav.Toode on valutu ja ohutu.Pakis on USB laadija, 2otsikut, kasutusjuhend ja puhastushari. Valgustusega.
-
Depilaator
Nahka mitteärritav depilaator, mis eemaldab karvad valutult ja armivabalt. Töötav 1*AA patareidega, mis ei kuulu komplekti.
-
Antibakteriaalne kätegeel 30ml
Toode dermatoloogiliselt testitud. Selle koostis sisaldab kanepiseemneõli, mis leevendab kuivust ja ärritust. Niisutav aloe vera aitab ka tervendamisel ja rahustamisel.
-
Tselluliiti eemaldav aparaat
Ideaalne kodune vahend, mis aitab vabaneda tüütust tselluliidist. Kiire, lihtne ja mugav. *Lihtne ja käepärane kasutada *Sobib puusadele, kätele, istmikule *220V750Hz/800mAh *sobib kasutada sidruniõliga, mida soovitatakse panna ennem kasutamist peale *kaasas manuaal eesti, inglise ja vene keeles